I scored a great deal on fresh raspberries at Kroger yesterday. 10/$10. I froze half and will use half to top my yummy yogurt!
All in all it cost me $1.99 to make my yogurt plus $10 for 10 containers of raspberries. So much cheaper than store bought seeming each is typically .69 ea.
Happy mommie today! My son loves fresh yogurt. The fake stuff is horribly sweet.